Marketing Automation in de reisbranche — tijdelijke versterking die direct waarde toevoegt

Op zoek naar tijdelijke versterking in Marketing Automation?

Reisorganisaties laten dagelijks omzet liggen. Niet door gebrek aan bezoekers, maar omdat de klantreis na het eerste contact stilvalt. Een verlaten boekingsflow die niet wordt opgevolgd. Inactieve reizigers die niet opnieuw boeken, omdat ze nooit een re-engagement campagne zien. Personalisatie die belooft, maar niet levert.

2ManyDigits heeft momenteel een ervaren Customer Journey Consultant beschikbaar met ruime ervaring binnen de reisbranche. Snel inzetbaar, direct productief.

Waar hij mee helpt

  • Abandoned booking flows: bezoekers die in het boekingsproces afhaken toch converteren met de juiste boodschap op het juiste moment
  • Re-engagement van inactieve reizigers: slapende klanten her-activeren met relevante, gepersonaliseerde campagnes
  • Schaalbare personalisatie: communicatie die aansluit op reisgedrag, voorkeuren en fase in de klantreis
  • Optimalisatie van de pre-travel experience: de periode tussen boeking en vertrek benutten voor up-/crosssell, klanttevredenheid en klantloyaliteit

Waarom 2ManyDigits?

  • Specialist in Salesforce Marketing Cloud en Marketing Automation
  • Aantoonbare ervaring binnen de reisbranche
  • Focus op groei, retentie en klantreizen — niet op techniek om de techniek
  • Inzetbaar op interim- of projectbasis, korte aanlooptijd

Benieuwd wat hij voor jouw organisatie kan betekenen?
Plan een kort gesprek in. Wij luisteren eerst, dan kijken we samen of er een match is.


Plan direct een gesprek

Uw contactpersoon

Ruben Mercey — 2ManyDigits

Ruben Mercey
Customer Journey Consultant & Salesforce specialist bij 2ManyDigits

Ruben begeleidt organisaties in de reisbranche bij het inrichten en optimaliseren van hun Marketing Automation. Hij spreekt de taal van de branche en weet wat er nodig is om klantreizen echt te laten werken — van eerste oriëntatie tot loyale terugkerende reiziger.

De beste Marketing Automation voelt voor de reiziger niet als automation. Het voelt als het juiste bericht op het juiste moment.

— Ruben Mercey, Customer Journey Consultant

Over 2ManyDigits

2ManyDigits is gespecialiseerd in het plaatsen van Salesforce-professionals op interim- en projectbasis. Wij kennen onze consultants door en door en koppelen ze alleen aan organisaties waar ze écht het verschil kunnen maken.

  • Specialist in Salesforce Marketing Cloud, Sales Cloud en Service Cloud
  • Actief in meerdere sectoren, waaronder reisbranche, non-profit en zorg
  • Korte lijnen, snelle plaatsing, geen gedoe

Direct contact met Ruben? Stuur een bericht via ruben.mercey@2manydigits.com

Menu