Om te voorkomen dat er bugs in je software terechtkomen, is het duidelijk belangrijk om regelmatig regressietests uit te voeren. Als je in een DevOps-team hebt gewerkt, weet je dit waarschijnlijk al. Maar laten we eerlijk zijn, wie houdt er van om dezelfde testscripts elke sprint handmatig uit te voeren?
Geautomatiseerd testen
Het automatiseren van deze testscripts zorgt ervoor dat je DevOps-team zich kan concentreren op de zaken die de grootste zakelijke waarde toevoegen aan je eindproduct. Maak dit dus een integraal onderdeel van je ontwikkelproces. Hoe eerder je deze automatische tests in je ontwikkelproces uitvoert, hoe kleiner de kans op herwerk.
Dus, het goed doen betekent:
Je hebt snel inzicht in de kwaliteit van je nieuwe software.
Je kunt snel aanpassingen maken (en tijd en geld besparen).
En het beste is dat je geen terugkerende handmatige tests hoeft uit te voeren (maar nog steeds kunt rekenen op een solide kwaliteitsborgingskader voor je Salesforce-omgeving).
Continue Integratie en Ontwikkeling (CI / CD)
Als je het 2ManyDigits Continuous Improvement Framework adopteert, ontwikkel en release je je software continu. Natuurlijk kun je dit alleen op een optimale manier doen als je je regressie-, integratie- en acceptatietests automatiseert. Het end-to-end proces van ontwikkelen, testen en releasen van Salesforce-software kan complex en soms overweldigend zijn. Het is voor bedrijven moeilijk om een duidelijk beeld te hebben van waar ze zijn en waar ze naartoe willen.
Om dit duidelijk te maken, hebben we een CI/CD-maturiteitsmodel ontwikkeld dat we gebruiken om onze klanten de juiste ondersteuning te bieden:

Over 2ManyDigits
Wij geloven dat geautomatiseerd testen belangrijk is voor zowel grote als kleine projecten. Daarom is het een standaard onderdeel van onze ontwikkelingslevenscyclus. Of we nu een nieuwe implementatie starten of een bestaande Salesforce-omgeving verbeteren, een solide regressietest is altijd het startpunt voor een gezonde en hoogwaardige ontwikkeling. Zie jij ook de waarde van testautomatisering en CI/CD en wil je hier meer over bespreken? Vraag naar onze ‘DevOps as a Service’ oplossing. oor meer informatie, zie SalesforceDX CI/CD.
Ten slotte zijn wij een officiële Provar-partner voor automatische no-code Salesforce-testing:
Let’s meet
Benieuwd naar wat wij voor jou kunnen betekenen? Of onze uitstekende uitbestedingsrate?